25. edycja Międzynarodowej Wystawy ,,ZIELEŃ TO ŻYCIE” odbędzie się w dniach 31 sierpnia - 2 września 2017 r.
w Expo XXI WARSZAWA przy ul. Prądzyńskiego 12/14

ZIELEŃ TO ŻYCIE jest największą w Polsce prezentacją roślin do ogrodów i terenów zieleni. Polscy i zagraniczni szkółkarze, ogrodnicy i firmy handlowe prezentują drzewa, krzewy, byliny trawy ozdobne, pnącza, róże, a także bogaty asortyment roślin owocowych i ziół. Ofertę roślin do ogrodu uzupełniają rośliny i akcesoria do dekoracji wnętrz, a przede wszystkim kwiaty cięte i doniczkowe prezentowane w ramach sektora Flower Expo Polska. Zobaczyć będzie można także wystawę drzewek bonsai.
Na Wystawie zaprezentowane zostaną, także rozwiązania techniczne, maszyny i akcesoria dla szkółkarzy, ogrodników, wykonawców zieleni oraz posiadaczy prywatnych ogrodów. Wystawcy pokażą także dekoracje, sprzęt i środki do pielęgnacji terenów zieleni, systemy wsparcia sprzedaży, usługi, oprogramowanie i wydawnictwa.

więcej w pliku do pobrania >>


 

 

24. Międzynarodowa Wystawa „ZIELEŃ TO ŻYCIE” 2016 - podsumowanie

24. Międzynarodowa Wystawa „ZIELEŃ TO ŻYCIE” odbyła się w Warszawie w dniach 1-3 września w Warszawie w EXPO XXI. Hasło tegorocznej edycji to ,,Ogród – pierwsza klasa” – nawiązujące do wiedzy i jakości jako wartości niezbędnych w rozwoju idei dobrego ogrodu.

W targach wzięło udział 325 firm z 17 krajów. Firmy krajowe stanowiły 2/3 wystawców. Najwięcej zagranicznych firm reprezentowało Holandię, Belgię, Niemcy, Danię i Francję. W debiutującym na targach sektorze florystycznym wzięło udział blisko 70 firm z kilku kontynentów – Ameryki Południowej, z bardzo liczną grupą z Kolumbii (ponad 20 firm),   Afryki (Kenia, Uganda, RPA), Azji – firmy z Chin, Tajlandii i Europy z Holandią na czele. Dzięki współpracy i połączeniu branży odbiorcy targów zyskali pełną ofertę w zakresie roślin i produktów do ogrodu i terenów otwartych oraz do dekoracji wnętrz. Po raz pierwszy w Polsce zobaczyć można było tak szeroką i międzynarodową ofertę kwiatów ciętych, doniczkowych, dekoracji i akcesoriów florystycznych. Prezentację wzbogaciły pokazy mistrzów florystyki, prezentacje i konkursy szkół florystycznych.

więcej w pliku do pobrania >>


 

 

 

DO GÓRY