SEMINARIUM DZIEŃ ARCHITEKTA KRAJOBRAZU
2 września (sobota) 2017

Ann-Marie Powell będzie gościem Dnia Architekta Krajobrazu i Mistrzowskich Warsztatów podczas 25. Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE.
1 i 2 września 2017 r. (piątek, sobota) w EXPO WARSZAWA XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, brytyjska projektantka ogrodów i krajobrazu o międzynarodowej renomie podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Podczas konferencji Ann-Marie Powell zaprezentuje i omówi swoje dokonania związane z projektowaniem i realizacją zarówno ogrodów przydomowych jak i zieleni publicznej. Zdefiniuje zmiany, które zachodzą w projektowaniu terenów zieleni w kontekście zmian społecznych. W pierwszej części spotkania przedstawi bardziej techniczny aspekt projektu – prace nad ukształtowaniem terenu czy małą architekturą, a w drugiej skupi się na planowaniu obsadzeń i doborze roślin.
Konferencja będzie także okazją do poznania kulis pracy architekta krajobrazu w innej części świata – w Rosji. O doświadczeniach związanych z udziałem w konkursie na rewitalizację terenów parkowych przy stadionie piłkarskim i projektowaniem Wstęgi Bulwarów w Jekaterynburgu opowie pan Mirosław Sztuka z firmy In & Out Architekci Krajobrazu Mirosław Sztuka i Partnerzy.

 

 

 

Organizatorzy:    Partner:      
 zszp 2014 r apz  gardenphilia partner  vectrorworks    
Patron medialny:          
 1-przegladkomunalny medialny  6 zielenmiejska medialny 3 portalkomunalny medialny  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DO GÓRY